Close sub menu
Akzo Nobel
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa3.6903.5543.6253.4583.409
Materiële vaste activa2.1041.9451.7001.7481.832
Financiële vaste activa1781662.0121.4061.319
Vaste activa8.5308.1138.2407.1717.135
Voorraden1.6501.1591.1391.1391.094
Debiteuren1.9731.7511.8121.8431.700
Overige vlottende activa2.5582.448903559575
Effecten en liquide middelen1.2101.8561.2712.7991.322
Vlottende activa5.3485.0644.74411.6139.043
Totaal activa13.87813.17712.98418.78416.178
 
Passiva
Gewoon kapitaal5.4255.7466.35011.8345.865
Preferent kapitaal5.3345.6516.25010.3644.591
Aandeel van derden211204218204442
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden3.3734.1343.4143.0663.549
Crediteuren2.3762.0321.8831.5741.624
Bank1.556119169599973
Overige korte schulden7217804591.0133.355
Kortlopende schulden4.8693.0933.0023.6806.322
Totaal passiva13.87813.17712.98418.78416.178
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten6051.22033162969
Kasstroom investeringsactiviteiten-134-4275.012-5.668-638
Kasstroom financieringsactiviteiten-974-353-6.579-1.990-436
Kasstroom algemeen-503440-1.534-7.496-105
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn real-time. Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie