Close sub menu
McDonald's Corp
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in $ mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa2.7832.7732.6772.3322.380
Materiële vaste activa38.27355.30424.16022.84322.448
Financiële vaste activa1.2011.2971.2701.2031.086
Vaste activa46.70646.38443.95328.75828.477
Voorraden5651505159
Debiteuren1.8722.1102.2242.4421.976
Overige vlottende activa4.450-12.99115.8452.3812.563
Effecten en liquide middelen4.7093.4498998662.464
Vlottende activa7.1496.2433.5584.0535.327
Totaal activa53.85452.62747.51132.81133.804
 
Passiva
Gewoon kapitaal-4.601-7.825-8.210-6.258-3.268
Preferent kapitaal-2.574-2.587-2.483-2.610-2.178
Aandeel van derden--0000
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden54.43554.27152.10036.09634.181
Crediteuren1.0077419881.208925
Bank7062.945680--0
Overige korte schulden1.3471.1381.3741.2841.425
Kortlopende schulden4.0206.1813.6212.9742.891
Totaal passiva53.85452.62747.51132.81133.804
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten9.1426.2658.1226.9675.551
Kasstroom investeringsactiviteiten-2.166-1.546-3.071-2.455562
Kasstroom financieringsactiviteiten-5.596-2.249-4.995-5.950-5.311
Kasstroom algemeen1.3802.47056-1.438802
Omzet
Winst
Werknemers
Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie