Close sub menu
Caterpillar
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in $ mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa7.3667.7027.7618.1148.311
Materiële vaste activa12.09012.40112.90413.57414.155
Financiële vaste activa--------243
Vaste activa39.33838.86039.26039.90640.718
Voorraden14.03811.40211.26611.52910.018
Debiteuren8.477------8.426
Overige vlottende activa19.88218.75718.59518.21818.009
Effecten en liquide middelen9.2549.3528.2847.8578.261
Vlottende activa43.45539.46439.19338.60336.244
Totaal activa82.79378.32478.45378.50976.962
 
Passiva
Gewoon kapitaal16.48415.33114.58814.03913.697
Preferent kapitaal37.72934.27932.87028.7433.586
Aandeel van derden3247414169
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden36.43037.22937.20336.21136.265
Crediteuren8.1546.1285.9577.0516.487
Bank11.75611.16411.37611.55311.031
Overige korte schulden5.0933.6754.3514.7988.220
Kortlopende schulden29.84725.71726.62128.21826.931
Totaal passiva82.79378.32478.45378.50976.962
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten7.1986.3276.9126.5585.702
Kasstroom investeringsactiviteiten-3.084-1.485-1.928-3.212-994
Kasstroom financieringsactiviteiten-4.188-3.755-4.538-3.650-3.653
Kasstroom algemeen-741.087446-3041.055
Omzet
Winst
Werknemers
Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie