Close sub menu
Johnson & Johnson
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in $ mln)20232022202120202019
 
Activa
Immateriële vaste activa70.73393.55681.63889.79581.282
Materiële vaste activa19.89819.80318.96218.76617.658
Financiële vaste activa----------
Vaste activa114.063132.084121.039123.657112.454
Voorraden11.18112.48310.3879.3449.020
Debiteuren14.87316.16015.28313.57614.481
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen22.92723.51931.60825.18519.287
Vlottende activa53.49555.29460.97951.23745.274
Totaal activa167.558187.378182.018174.894157.728
 
Passiva
Gewoon kapitaal68.77476.80474.02363.27859.471
Preferent kapitaal-12.527-12.967-13.058-15.242-15.891
Aandeel van derden----000
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden52.50254.77262.76969.12362.293
Crediteuren9.63211.70311.0559.5058.544
Bank3.45112.7713.7662.6311.202
Overige korte schulden3.9933.3283.5863.48423.952
Kortlopende schulden46.28255.80245.22642.49335.964
Totaal passiva167.558187.378182.018174.894157.728
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten22.79121.19423.41023.53623.416
Kasstroom investeringsactiviteiten878-12.371-8.683-20.825-6.194
Kasstroom financieringsactiviteiten-15.825-8.871-14.047-6.120-18.015
Kasstroom algemeen7.844-48680-3.409-793
Omzet
Winst
Werknemers
Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wilt u ook meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Meldingen

Wilt u ook meldingen ontvangen voor dit onderwerp?