Close sub menu
Costco Wholesale Corp
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in $ mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa----------
Materiële vaste activa--24.59520.89019.68118.161
Financiële vaste activa----------
Vaste activa--27.43621.91520.54119.030
Voorraden--12.24211.39511.0409.834
Debiteuren--1.5501.5351.6691.432
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen--13.3059.4447.2595.779
Vlottende activa--28.12023.48520.28917.317
Totaal activa--55.55645.40040.83036.347
 
Passiva
Gewoon kapitaal17.56418.28415.24312.79910.778
Preferent kapitaal-1.137-1.297-1.436-1.199-1.014
Aandeel van derden514421341304301
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden11.74912.0076.5797.8017.773
Crediteuren16.27814.17211.67911.2379.608
Bank799951.6999086
Overige korte schulden8.65110.5779.8598.5997.801
Kortlopende schulden29.44124.84423.23719.92617.495
Totaal passiva59.26855.55645.40040.83036.347
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten8.9588.8616.3565.7746.726
Kasstroom investeringsactiviteiten-3.535-3.891-2.865-2.947-2.366
Kasstroom financieringsactiviteiten-6.488-1.147-1.147-1.281-3.218
Kasstroom algemeen-1.0653.8232.3441.5461.142
Omzet
Winst
Werknemers
Powered by
image/svg+xml

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie