Close sub menu
BUNZL PLC
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in £ mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa2.7672.4422.2912.3832.352
Materiële vaste activa569576551122125
Financiële vaste activa----12610
Vaste activa3.4093.0382.8682.5182.490
Voorraden1.4741.4321.1771.2141.065
Debiteuren1.4311.3961.0201.0831.030
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen777944611478334
Vlottende activa3.7053.7923.0523.0382.699
Totaal activa7.1146.8295.9205.5565.190
 
Passiva
Gewoon kapitaal2.2041.9191.7441.6951.449
Preferent kapitaal-----96-4-1
Aandeel van derden----000
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden2.1352.2431.9031.7311.782
Crediteuren1.9211.8361.0681.1441.032
Bank793209675408366
Overige korte schulden19547449487470
Kortlopende schulden2.7752.6682.2732.1311.959
Totaal passiva7.1146.8295.9205.5565.190
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten733790669480476
Kasstroom investeringsactiviteiten-458-380-163-142-605
Kasstroom financieringsactiviteiten-459-122-492-307117
Kasstroom algemeen-1842881531-13
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie