Close sub menu
DCC PLC
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in £ mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa2.2072.1272.0701.9371.423
Materiële vaste activa1.4471.393997933750
Financiële vaste activa2728242425
Vaste activa3.8333.8163.2603.0242.494
Voorraden686631678530456
Debiteuren1.6891.6471.5181.2641.084
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen1.7871.7941.5541.0391.048
Vlottende activa4.2024.1053.8183.0042.938
Totaal activa8.0357.9217.0786.0275.432
 
Passiva
Gewoon kapitaal2.6472.4872.3911.6431.478
Preferent kapitaal11596115101103
Aandeel van derden5855433530
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden2.3332.6341.9602.1121.798
Crediteuren2.604--1.6651.5831.399
Bank27327833275148
Overige korte schulden752.432638559554
Kortlopende schulden2.9962.7462.6842.2372.126
Totaal passiva8.0357.9217.0786.0275.432
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten728529460326383
Kasstroom investeringsactiviteiten-392-320-427-637-353
Kasstroom financieringsactiviteiten-257-15476313-187
Kasstroom algemeen801945101-156
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie