Close sub menu
CIE D ENTREPRISES CFE - CFE SA
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa26283267267276
Materiële vaste activa822.5152.6152.3902.138
Financiële vaste activa103204168327289
Vaste activa3133.2363.2513.0902.815
Voorraden160185163129139
Debiteuren1894625821.2611.132
Overige vlottende activa101233201105112
Effecten en liquide middelen144760612388523
Vlottende activa6901.9021.8611.8591.831
Totaal activa5.3005.1375.1134.9494.647
 
Passiva
Gewoon kapitaal1.9361.7871.7491.7211.642
Preferent kapitaal-89-114-88-44-40
Aandeel van derden2018121414
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden1421.1781.347914876
Crediteuren2771.1781.2211.4111.276
Bank179413270361232
Overige korte schulden262489469484563
Kortlopende schulden7272.1552.0052.3012.115
Totaal passiva5.3005.1375.1134.9494.647
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten457418444224629
Kasstroom investeringsactiviteiten-284-159-390-416-663
Kasstroom financieringsactiviteiten-261-10516956-54
Kasstroom algemeen-89154223-135-88
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie