Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
FNAC DARTY
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa2.5472.6242.2452.2162.183
Materiële vaste activa1.9592.0631.6491.6861.690
Financiële vaste activa54501241
Vaste activa4.6164.8823.9814.0083.982
Voorraden1.6171.6591.1581.1441.104
Debiteuren225246189250304
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen1.1041.0621.1219321.181
Vlottende activa3.9273.6063.0342.7392.978
Totaal activa8.5438.4887.0156.7476.960
 
Passiva
Gewoon kapitaal1.4491.6101.5221.5121.555
Preferent kapitaal378540507514563
Aandeel van derden12712717118
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden2.7182.6651.8762.1472.255
Crediteuren2.9092.6582.1531.9652.037
Bank330366565263241
Overige korte schulden1.0071.052881850855
Kortlopende schulden4.2494.0863.6003.0783.142
Totaal passiva8.5438.4887.0156.7476.960
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten661501573347528
Kasstroom investeringsactiviteiten-164-104-130-131-109
Kasstroom financieringsactiviteiten-325-459-342-337-806
Kasstroom algemeen173-62101-121-387
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?