Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
AEROPORTS DE PARIS S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa3.4933.2142.8623.0043.007
Materiële vaste activa9.3759.2998.6568.2538.181
Financiële vaste activa1.8912.1192.4402.5002.197
Vaste activa16.55216.39215.54714.46714.383
Voorraden14813711513384
Debiteuren1.1221.0491.028938827
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen1.8921.9582.3432.6312.379
Vlottende activa3.7153.7874.1134.3783.979
Totaal activa20.26720.17919.66018.84518.362
 
Passiva
Gewoon kapitaal4.3464.4154.3634.0253.516
Preferent kapitaal-380-210-253-183-259
Aandeel van derden1.0601.097934830660
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden10.70310.66610.13810.59811.046
Crediteuren8127901.021909785
Bank1.8591.7851.8661.2331.169
Overige korte schulden54561.32264170
Kortlopende schulden4.1574.0014.2253.3923.140
Totaal passiva20.26720.17919.66018.84518.362
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten1.6381.5241.5871.553757
Kasstroom investeringsactiviteiten-1.011-1.461-1.145-701-1.055
Kasstroom financieringsactiviteiten-665-458-721-605-782
Kasstroom algemeen-38-395-279247-1.080
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?