Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
BIOMERIEUX
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa1.1291.2221.2271.4381.081
Materiële vaste activa1.6571.6961.5061.3701.225
Financiële vaste activa11111
Vaste activa3.0343.2693.0542.9702.410
Voorraden9601.037909737635
Debiteuren766792729740591
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen570450352553804
Vlottende activa2.5402.5012.2052.2172.207
Totaal activa5.5755.7705.2595.1874.617
 
Passiva
Gewoon kapitaal4.1024.2053.7523.6043.123
Preferent kapitaal398--358452601
Aandeel van derden46--3951
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden404424420413486
Crediteuren262272265269240
Bank131216232187100
Overige korte schulden653612538626549
Kortlopende schulden1.0651.1351.0871.131956
Totaal passiva5.5755.7705.2595.1874.617
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten788667445475811
Kasstroom investeringsactiviteiten-462-360-489-528-307
Kasstroom financieringsactiviteiten-155-213-122-244-127
Kasstroom algemeen17195-166-297377
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?