Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
KLEPIERRE S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa502490490495502
Materiële vaste activa3941371619
Financiële vaste activa20.14919.25118.34518.86219.785
Vaste activa20.96020.06419.18119.73320.608
Voorraden----------
Debiteuren100120127142160
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen832401359282640
Vlottende activa1.3089099128181.175
Totaal activa22.26820.97320.09320.55121.783
 
Passiva
Gewoon kapitaal9.3248.5988.0178.3648.405
Preferent kapitaal1.2991.0984.2524.3773.377
Aandeel van derden2.1402.0522.0032.0952.189
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden8.4838.2397.7607.3578.430
Crediteuren96150162166219
Bank1.6811.3771.6561.9911.922
Overige korte schulden399415329579480
Kortlopende schulden2.3212.0852.3132.7352.759
Totaal passiva22.26820.97320.09320.55121.783
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten1.025965934910866
Kasstroom investeringsactiviteiten-186-276-48377673
Kasstroom financieringsactiviteiten-402-646-808-1.627-1.362
Kasstroom algemeen4384378-339177
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?