Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
FORVIA SE
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa7.0669.7399.5049.8505.037
Materiële vaste activa4.2405.9125.8816.2393.753
Financiële vaste activa183325424462239
Vaste activa12.38417.26216.97417.5889.790
Voorraden2.0022.5812.9042.9241.658
Debiteuren2.8463.9624.1335.0663.468
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen3.9084.5004.2744.2014.906
Vlottende activa13.95213.00913.51214.63111.885
Totaal activa26.33630.27130.48532.21821.675
 
Passiva
Gewoon kapitaal1.8834.2924.5094.5483.429
Preferent kapitaal-2.696-346-38-398-113
Aandeel van derden1.7271.7791.6621.691386
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden9.72811.12610.55311.1697.664
Crediteuren6.7548.5098.3989.1816.693
Bank1.0909631.7642.0261.218
Overige korte schulden3.4781.5241.4861.5241.545
Kortlopende schulden12.99813.07513.76114.81010.196
Totaal passiva26.33630.27130.48532.21821.675
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten2.5522.6312.6152.4651.392
Kasstroom investeringsactiviteiten-1.633-1.800-1.524-6.251110
Kasstroom financieringsactiviteiten-985-636-8893.1201.598
Kasstroom algemeen-66195201-6663.100
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?