Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
Eurazeo SE
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa2793243267.3395.490
Materiële vaste activa837.976461.9991.603
Financiële vaste activa6.821--152.8082.734
Vaste activa7.8379.0199.30715.92912.550
Voorraden------492394
Debiteuren192242275970--
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen110901171.0641.364
Vlottende activa3513984592.9263.567
Totaal activa8.1889.4179.76618.85516.117
 
Passiva
Gewoon kapitaal6.2497.2598.1026.4756.164
Preferent kapitaal5.8716.8597.7025955.755
Aandeel van derden2432882522.8052.217
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden3233212146.7804.948
Crediteuren8387861.1771.171
Bank9821.157781569196
Overige korte schulden3073033309781.172
Kortlopende schulden1.3731.5491.1982.7952.624
Totaal passiva8.1889.4179.76618.85516.117
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten12669-12254316
Kasstroom investeringsactiviteiten721-26-1.297-586-1.525
Kasstroom financieringsactiviteiten-826-7139131.385
Kasstroom algemeen21-28-918-328177
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?