Close sub menu
D IETEREN GROUP S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa522527542623607
Materiële vaste activa265263269222211
Financiële vaste activa1.25770737873578
Vaste activa2.1401.5411.2351.632942
Voorraden446457493456368
Debiteuren33530937335627
Overige vlottende activa9644465146
Effecten en liquide middelen8991.0891.265933404
Vlottende activa1.7351.9062.2241.7943.354
Totaal activa3.8753.4473.4583.4264.296
 
Passiva
Gewoon kapitaal2.9782.7392.6412.6551.764
Preferent kapitaal27-5-12-12-44
Aandeel van derden0410-4
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden333260314309312
Crediteuren3032532912796
Bank5318473933
Overige korte schulden1551181161012.148
Kortlopende schulden5644445034622.224
Totaal passiva3.8753.4473.4583.4264.296
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten17617849-2785
Kasstroom investeringsactiviteiten-174-320-139298-148
Kasstroom financieringsactiviteiten0-174-122-245308
Kasstroom algemeen2-316-21126246
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie