Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
ELIS S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa4.6134.5794.6834.6604.567
Materiële vaste activa3.1822.9252.7242.5062.350
Financiële vaste activa----000
Vaste activa7.9197.6247.5337.3077.065
Voorraden206200186195139
Debiteuren945839--748543
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen398622665286160
Vlottende activa1.6541.7641.7701.311974
Totaal activa9.5739.3879.3028.6188.039
 
Passiva
Gewoon kapitaal3.8133.5983.4763.2133.013
Preferent kapitaal-390-425-289-324-323
Aandeel van derden00111
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden3.7083.6423.6843.9453.961
Crediteuren457410405365263
Bank9411.1331.081524307
Overige korte schulden628581633546466
Kortlopende schulden2.0522.1482.1421.4591.065
Totaal passiva9.5739.3879.3028.6188.039
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten1.5111.4521.3261.091962
Kasstroom investeringsactiviteiten-992-1.060-902-913-655
Kasstroom financieringsactiviteiten-745-423-46-54-281
Kasstroom algemeen-226-3237712525
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?