Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
SPIE S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa5.4785.4264.5344.3774.297
Materiële vaste activa841791617558544
Financiële vaste activa13170146248
Vaste activa6.6976.5055.4085.1965.147
Voorraden4846495642
Debiteuren2.3142.2372.0481.9881.749
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen7927147621.1711.240
Vlottende activa3.5983.4823.7433.7323.466
Totaal activa10.2959.9879.1508.9288.612
 
Passiva
Gewoon kapitaal2.1522.0771.9521.8871.678
Preferent kapitaal689636555152169
Aandeel van derden19232495
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden3.6183.4583.0993.1013.332
Crediteuren1.1091.1811.1861.1891.089
Bank579563558542449
Overige korte schulden2.7172.5662.2392.1181.996
Kortlopende schulden4.5064.4294.0753.9303.598
Totaal passiva10.2959.9879.1508.9288.612
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten887921713577516
Kasstroom investeringsactiviteiten-287-995-231-315-208
Kasstroom financieringsactiviteiten-487-391-546-301-262
Kasstroom algemeen113-466-64-3945
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?