Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
AGFA-GEVAERT N.V.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa238245239247293
Materiële vaste activa133148154152197
Financiële vaste activa----1731
Vaste activa557584576602756
Voorraden254293289518418
Debiteuren169178175291307
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen916877138398
Vlottende activa7197937921.1531.339
Totaal activa1.2761.3771.3681.7562.095
 
Passiva
Gewoon kapitaal254323395520632
Preferent kapitaal-925-926-948-920-1.049
Aandeel van derden2214154
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden617656584610812
Crediteuren114127132249252
Bank1715142527
Overige korte schulden226210120248263
Kortlopende schulden403396388585597
Totaal passiva1.2761.3771.3681.7562.095
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten63-4-30-100-116
Kasstroom investeringsactiviteiten-11-29-16-76-2
Kasstroom financieringsactiviteiten-2522-10-77-67
Kasstroom algemeen27-11-56-253-185
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?