Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
CEGEDIM S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa417427394387367
Materiële vaste activa159145139131122
Financiële vaste activa1630224143
Vaste activa634624595590565
Voorraden3--675
Debiteuren11861750136
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen9250475624
Vlottende activa368363329300233
Totaal activa1.001987924890798
 
Passiva
Gewoon kapitaal275264276285232
Preferent kapitaal5-18-20018
Aandeel van derden171818190
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden338338306299301
Crediteuren5672625648
Bank2324187519
Overige korte schulden1671411224394
Kortlopende schulden372366323287264
Totaal passiva1.001987924890798
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten152102988696
Kasstroom investeringsactiviteiten-68-111-75-20-70
Kasstroom financieringsactiviteiten-4113-31-34-27
Kasstroom algemeen434-832-1
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?