Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
FLUXYS BELGIUM S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa2829272324
Materiële vaste activa1.8951.8331.8731.8851.936
Financiële vaste activa000089
Vaste activa2.0632.0072.0732.0612.075
Voorraden8953506339
Debiteuren1179410216485
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen8581.1231.1011.097413
Vlottende activa1.1111.3041.2861.345560
Totaal activa3.1743.3103.3593.4072.635
 
Passiva
Gewoon kapitaal590603613644640
Preferent kapitaal--------58
Aandeel van derden31100
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden2.1822.3182.2982.0611.775
Crediteuren10310911944536
Bank5756555657
Overige korte schulden239218269200124
Kortlopende schulden399388448702219
Totaal passiva3.1743.3103.3593.4072.635
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten1363033561.009214
Kasstroom investeringsactiviteiten-280-102-178-125-44
Kasstroom financieringsactiviteiten-162-177-181-180-181
Kasstroom algemeen-30623-2704-10
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?