Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
INTERPARFUMS S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa251240235232150
Materiële vaste activa167157163160143
Financiële vaste activa1616201617
Vaste activa453437437428321
Voorraden197230202153102
Debiteuren169164139139125
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen201183138137116
Vlottende activa596596531560501
Totaal activa1.0491.033968988822
 
Passiva
Gewoon kapitaal730697641592541
Preferent kapitaal12713011910071
Aandeel van derden22322
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden116118128146121
Crediteuren9710511111392
Bank4841272716
Overige korte schulden56625010045
Kortlopende schulden202216197248157
Totaal passiva1.0491.033968988822
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten150108857977
Kasstroom investeringsactiviteiten-42-1834-74-164
Kasstroom financieringsactiviteiten-88-45-118-2479
Kasstroom algemeen21441-20-9
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?