Close sub menu
TESSENDERLO GROUP S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa14216919722564
Materiële vaste activa887862873789503
Financiële vaste activa3130303039
Vaste activa1.1051.1061.1461.083651
Voorraden393332324303279
Debiteuren332238246249236
Overige vlottende activa4645463944
Effecten en liquide middelen330250155164196
Vlottende activa1.102861765755761
Totaal activa2.2071.9661.9111.8381.412
 
Passiva
Gewoon kapitaal1.130903822735638
Preferent kapitaal-61-84-70-650
Aandeel van derden11222
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden478701726773465
Crediteuren244173161164169
Bank21266874836
Overige korte schulden135113104108102
Kortlopende schulden598362362327308
Totaal passiva2.2071.9661.9111.8381.412
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten248282220108184
Kasstroom investeringsactiviteiten-79-102-100-124-80
Kasstroom financieringsactiviteiten-80-104-130-18-15
Kasstroom algemeen8977-10-3489
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie