Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
Vranken-Pommery Monopole SA
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa941229899100
Materiële vaste activa430436436414377
Financiële vaste activa--1111
Vaste activa570579568547510
Voorraden671658655646645
Debiteuren8952677346
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen101616915
Vlottende activa831762769760736
Totaal activa1.4011.3411.3371.3071.246
 
Passiva
Gewoon kapitaal430402414409380
Preferent kapitaal--16108
Aandeel van derden--5554
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden491557613637377
Crediteuren10110112012287
Bank35024214499364
Overige korte schulden1923262320
Kortlopende schulden480377304256485
Totaal passiva1.4011.3411.3371.3071.246
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten2416474764
Kasstroom investeringsactiviteiten19-18-18-10-18
Kasstroom financieringsactiviteiten-50-14-21-48-64
Kasstroom algemeen-7-168-11-18
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?