Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
ABIVAX S.A.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa2525252432
Materiële vaste activa23100
Financiële vaste activa------1--
Vaste activa3335412535
Voorraden--------4
Debiteuren------11
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen5171442522761
Vlottende activa5511712864875
Totaal activa58420532773110
 
Passiva
Gewoon kapitaal45541196229
Preferent kapitaal-336-176-148-70-79
Aandeel van derden----------
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden6671614456
Crediteuren3844471519
Bank14411----
Overige korte schulden1721230
Kortlopende schulden6394702825
Totaal passiva58420532773110
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten-161-154-97-66-46
Kasstroom investeringsactiviteiten-816-8-4-1
Kasstroom financieringsactiviteiten547283353679
Kasstroom algemeen378-110230-3431
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?