Close sub menu
FAGRON N.V.
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa411389418391345
Materiële vaste activa129119887370
Financiële vaste activa----422
Vaste activa567531562483428
Voorraden9180777563
Debiteuren5242453832
Overige vlottende activa2723521611
Effecten en liquide middelen71841077861
Vlottende activa234222239200166
Totaal activa800753801683594
 
Passiva
Gewoon kapitaal320253242206181
Preferent kapitaal-277-289-229-231-166
Aandeel van derden55443
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden330295363285301
Crediteuren8472776459
Bank1472416413
Overige korte schulden404842299
Kortlopende schulden145200192188108
Totaal passiva800753801683594
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten7893777384
Kasstroom investeringsactiviteiten-32-51-44-55-12
Kasstroom financieringsactiviteiten-62-53-42-304
Kasstroom algemeen-15-112920-232
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Nieuw: donkere weergave

Het FD is nu ook beschikbaar in een donkere weergave. Omdat uw apparaat is ingesteld op donkere modus, hebben we dat al voor u aangepast.

Liever een lichte weergave? Pas uw voorkeuren aan rechtsboven via het gebruikersmenu of onderaan in de pagina.

Browser niet ondersteund

De versie van uw browser wordt niet (meer) ondersteund vanwege mogelijke beveiligingsrisico’s. Daarnaast kan het zijn dat een enkele functionaliteit op FD.nl niet beschikbaar of geoptimaliseerd is voor uw browser.

Wat kunt u doen?

We willen u een zo goed mogelijke ervaring bieden. Zorg er daarom voor dat u de nieuwste versie van één van de volgende browsers gebruikt: Chrome, Safari of Edge. Indien u dit niet zelf kunt, neem dan contact op met uw eigen IT-supportafdeling.

Meer informatie
Meer informatie