Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
SOLUTIONS 30 SE
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)20252024202320222021
 
Activa
Immateriële vaste activa130157168174189
Materiële vaste activa76921049386
Financiële vaste activa--1------
Vaste activa234283298289296
Voorraden2325262539
Debiteuren--220212193166
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen7396118124130
Vlottende activa437427426404401
Totaal activa671710724694697
 
Passiva
Gewoon kapitaal2993110131178
Preferent kapitaal-596078-50147
Aandeel van derden1815151413
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden150155173145156
Crediteuren172172213211150
Bank6153715852
Overige korte schulden2122161512
Kortlopende schulden475447427403349
Totaal passiva671710724694697
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten2758345848
Kasstroom investeringsactiviteiten-16-22-42-25-24
Kasstroom financieringsactiviteiten-34-572-39-52
Kasstroom algemeen-23-21-5-6-29
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?