Tips voor optimaal zoeken

Zoek op trefwoorden of stel een vraag
Typ een trefwoord zoals beurskoers, of stel een vraag zoals Wat is het laatste nieuws over Amerika?.
Exacte zinnen zoeken
Zet aanhalingstekens om een exacte woordcombinatie te vinden, bijvoorbeeld "Johan Cruijff ArenA".
Resultaten filteren
Na het zoeken kunt u filteren op publicatieperiode, bron, onderwerp en auteur.
Zoekopdrachten volgen
Wilt u updates ontvangen over een onderwerp? Via "Mijn nieuws" kunt u een term volgen.
Close sub menu
PLUXEE
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in € mln)202520242023
 
Activa
Immateriële vaste activa1.3131.138847
Materiële vaste activa697565
Financiële vaste activa661
Vaste activa1.5781.399976
Voorraden------
Debiteuren1.294----
Overige vlottende activa------
Effecten en liquide middelen2.3352.3942.561
Vlottende activa4.8214.5484.697
Totaal activa6.3995.9475.673
 
Passiva
Gewoon kapitaal36925842
Preferent kapitaal-53-3278
Aandeel van derden101965
Groepsvermogen------
Voorzieningen------
Langlopende schulden1.3281.305118
Crediteuren4.4184.217548
Bank133391.259
Overige korte schulden113.671
Kortlopende schulden4.6024.2895.508
Totaal passiva6.3995.9475.673
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten508438559
Kasstroom investeringsactiviteiten-395-270-7
Kasstroom financieringsactiviteiten-17-214-43
Kasstroom algemeen96-46509
Omzet
Winst
Werknemers
Streaming koersen zijn ca. 15 minuten vertraagd. Powered by

Schakel browser notificaties in

Schakel browser notificaties in om meldingen te ontvangen op dit apparaat.

Browser notificaties inschakelen

U heeft browser notificaties voor fd.nl eerder geweigerd. Ga naar browser instellingen en sta browser notificaties toe voor fd.nl. De precieze handelingen zijn afhankelijk van uw browser.

U volgt een onderwerp

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Ons privacy statement is van toepassing.

Meldingen

Wanneer deze zoekterm in een artikel voorkomt, zult u deze terugvinden in Mijn nieuws onder ‘Eurobonds’.

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?

Wilt u via de FD App meldingen ontvangen voor dit onderwerp?