Close sub menu
Phillips 66
Kerncijfers & ratio's
Balans (bedragen in $ mln)20212020201920182017
 
Activa
Immateriële vaste activa2.2972.26811.5484.1394.266
Materiële vaste activa22.43523.716--22.01821.460
Financiële vaste activa14.47113.624--14.42113.941
Vaste activa40.89741.44544.32541.09339.981
Voorraden3.3943.8933.7763.5433.395
Debiteuren--5.6886.9026.1747.506
Overige vlottende activa----------
Effecten en liquide middelen3.1472.5143.2283.0193.119
Vlottende activa14.69713.27614.39513.20914.390
Totaal activa55.59454.72158.72054.30254.371
 
Passiva
Gewoon kapitaal19.16618.98424.91024.65325.085
Preferent kapitaal-445-789-788-692-617
Aandeel van derden2.4712.5392.2592.5002.343
Groepsvermogen----------
Voorzieningen----------
Langlopende schulden21.15623.68019.90518.21416.836
Crediteuren8.4615.5498.0436.5868.027
Bank1.489987--6741
Overige korte schulden6381.6312.6241.1661.037
Kortlopende schulden12.8019.51811.6468.93510.107
Totaal passiva55.59454.72158.72054.30254.371
 
Cash flow gegevens
Kasstroom operationele activiteiten6.0172.1114.8087.5733.648
Kasstroom investeringsactiviteiten-1.872-3.079-3.688-2.471-1.146
Kasstroom financieringsactiviteiten-3.4701.791-2.511-5.167-2.111
Kasstroom algemeen675823-1.391-65391
Omzet
Winst
Werknemers
Powered by